Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розповідатимуть про забуту традицію різдвяних свят

19 січня у Полтаві організовують екскурсію-експедицію, де говоритимуть про всім відомі традиції новорічно-різдвяних свят. Окрему увагу присвятять забутій традицій цих січневих днів.

Про це йдеться в соцмережі.

“Найбільш шанованими вечорами були вечір 6 січня (Святвечір) та 13 січня (Щедрий вечір). Важливим атрибутом цих днів є колядування та щедрування. Від хати до хати ходили ватаги зі звісткою про народження Христа та побажаннями добра та благополуччя.  Традиція колядування та щедрування мала примхливу долю: її то забороняли, то забували, тепер відроджують. Але є ще одна традиція, яка в певний період часу заполонила міста і села. Про неї говорили як про “золотий бум”, а тоді незаслужено забули. Саме процю забуту традицію будемо говорити на екскурсії-експедиції. Нею ми завершуємо цикл новорічно-різдвяних екскурсій”, – йдеться в описі екскурсії.

Дата зустрічі – 19 січня, місце “Таверна 4-й бастіон”. Початок – 12.00.  Вартість екскурсії – 60 грн. Ароматна кава та смачний чай – подарунок від організаторів. Щоб взяти участь, необхідно попередньо зареєструватись.