Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Полтаві працівниця банку привласнювала гроші клієнтів

Співробітники відділенням поліції № 1 Полтави вручили підозру віднедавна уже колишній працівниці одного з банків Полтави, яка підозрюється у привласненні коштів клієнтів.Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

33-річна жінка, працюючи у банку та використовуючи своє службове становище, привласнила понад 50 тисяч гривень клієнтів, які залишились на їх рахунках після їх смерті.

“Даній особі оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених частиною 3 та 4 статті 358 – це підроблення документів, вчинене повторно, та їх використання, а також за частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу України – привласнення чужого майна, що перебувало у віданні особи” – розповів начальник відділення поліції № 1 Полтави Сергій Махно.

“Відповідно до санкцій даних статей підозрюваній загрожує покарання від чималого штрафу до позбавлення волі на строк до 5 років. Усі привласнені кошти підозрювана уже повернула на депозитні рахунки померлих клієнтів, що в подальшому дасть можливість отримати їх законним спадкоємцям”, – йдеться у повідомленні.