Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві на вулиці Миру працівники «Полтававодоканалу» відремонтували водогін

Учора працівники комунального підприємства ліквідували аварію на водопровідній трубі на вулиці Миру, 9. Ремонт тривав один день. Як повідомили у прес-службі «Полтававодоканалу», незручностей із водопостачанням під час ремонтних робіт мешканці не відчули.

На цьому місці прорвало водогінну сталеву трубу діаметром 500 мм. Глибина залягання – приблизно 1.5 м. Прокладалася труба кілька десятків років тому.

– Термін її експлуатації вичерпався, тому стався порив. Вода витікала з-під землі. Учора зранку наша бригада оперативно приступила до роботи. У ході розкопки виявили місце пориву. Протягом робочого дня трубу полагодили. Водопостачання в цей час здійснювалося у повному обсязі. Зараз скарг від мешканців також немає, – розповів старший майстер з ремонту водопровідних мереж Сергій Данилко.

За словами комунальника, ремонт у цьому місці ускладнювався активним рухом транспорту і пішоходів:

– Копати було не дуже зручно: неподалік – перехрестя та зупинка громадського транспорту, а поруч із самим місцем розкопки – супермаркет та багатоповерхівки. І нам, і всім, хто опинився поруч, необхідно було бути дуже уважними і обережними, – зауважив Сергій Данилко, – Добре, що в зоні розкопки не пролягають комунікації інших установ: у такому випадку довелося б копати вручну і ремонт міг би затягтися.

Юрій Маущенко проживає неподалік від місця аварії, поруч із зупинкою Богдана Хмельницького. Хвалить роботу водоканалівців:

– Проживаю тут вже багато років. На водопостачання не скаржуся ні я, ні сусіди. Вода завжди є, чиста, смачна, тиск зазвичай хороший. Якщо подекуди і трапляються якісь поломки та незручності, то комунальники швидко приїжджають і лагодять, – розповів Юрій Маущенко.

Чоловік співчуває комунальному підприємству та його працівникам:

– Зараз, кажуть, водоканалу не дуже легко. Ремонтів проводиться багато, а для цього потрібні і кошти, і матеріали. Але водоканалівці стараються: не знаю, як в інших частинах міста, але в нашому мікрорайоні, на Подолі, всі задоволені водопостачанням, – поділився полтавець.

поширити новину: