Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві для дітей з сімей демобілізованих військовослужбовців провели соціально-мистецьку програму «Святе Водохреще» (ФОТО)

Днями Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з ТРЦ «Київ» організували соціально-мистецьку програму «Святе Водохреще»». На захід запросили 100 дітей з сімей демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районі антитерористичної операції. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Захід розпочався розповіддю про історію свята Хрещення Господнього. Дітям про нього розповів священик християнської церкви – отець Вячеслав, який потім окропив усіх присутніх святою водою та побажав фізичного та духовного здоров’я.

Привітала дітей зі святом заступник міського голови Людмила Бойченко, яка побажала усім миру, злагоди в родині та спокою, а також від міської влади вручила дітям солодкі подарунки.

Так, під час заходу на дітей чекала весела ігрова програма, цікаві конкурси та розваги, зустріч з казковими героями. Всі діти активно брали участь в іграх та змаганнях. Також для гостей заходу Творчий центр Наталії Май підготував музичну програму.