Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Миргороді припинили карантин у школах

У Миргороді припиняють дію обмежувальних заходів, які було введено з 18 грудня 2018 року на території міста у зв’язку із високим рівнем захворюваності на ГРВІ та грип. Відповідне рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася сьогодні у міській раді.

На засіданні, яке провів перший заступник міського голови, голова комісії з питань ТЕБ і НС Сергій Швайка, обговорили поточну ситуацію з захворюваністю. За інформацією завідувача  Миргородського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України»  Миколи Олефіра, моніторинг показників свідчить про спад захворюваності. На зниження показників вплинули обмежувальні заходи, які були запроваджені, та загальний План санітарно-профілактичних заходів. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Обговоривши ситуацію, комісія ухвалила рішення про припинення дії обмежувальних заходів, які було введено з 18 грудня 2018 року.