Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці кабінети щеплення від кору працюватимуть у дві зміни

Головний медик міста наголошує, що на даний час Кременчук на 100% забезпечений вакциною для щеплення декретованого населення міста, в тому числі і дітей. Від сьогодні у всіх ЦПМСД (в педіатричних амбулаторіях) кабінети щеплення працюватимуть у 2 зміни: з 08.00 до 18.00 годин.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Щеплення робитиметься після проходження медичного обстеження, яке проводитимуть завідувачі центрів первинної медико-санітарної допомоги. Вакцинація проти кору буде абсолютно безкоштовною. Батькам дітей, які її проходитимуть, закуповувати вакцину спеціально не треба.

Максим Середа також наголосив, що пройти безкоштовне щеплення проти кору можуть працівники галузей охорони здоров’я та освіти, які в дитинстві не були вакциновані та не перенесли цю хворобу. Їм треба звернутися до свого сімейного лікаря.

Нагадаємо, від початку 2019 року зареєстровано 7 випадків захворювання на кір серед кременчужан, із яких 2 – діти. Останній випадок серед дитячого населення стався із учнем ліцею №5. Всі громадяни, які захворіли на кір, свого часу не пройшли відповідну вакцинацію.