Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькому ЦНАПі підбили підсумки роботи за 2018-й

Учора у департаменті «Центр надання адміністративних послуг  у Кременчуці» підбили підсумки роботи ЦНАП у 2018 році. У заході взяли участь міський голова Віталій Малецький та керуючий справами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради  Руслан Шаповалов.

За словами директора Департаменту «ЦНАП у Кременчуці» Тетяни Печериці, минулого року  у Центрі надання адміністративних послуг було обслуговано 344 тис. осіб, що  у 1.5 рази більше ніж у попередні роки. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Через кременчуцький ЦНАП сьогодні можна отримати 251 адміністративну послугу, майже четверта частина з них приймається за принципом екстериторіальності. 76 нових послуг  почали надавати  з минулого року. Жителі міста мають змогу не виходячи з дому, без відвідування ЦНАП, через сайт замовити онлайн 24 адміністративні послуги. Збільшилася й  кількість громадян, які скористалися записом у електронну чергу оналайн.  

Тетяна Печериця підкреслила, що гарним результатом роботи Департаменту «ЦНАП у Кременчуці»  є і те, що із більш ніж 170 тисяч звернень було лише 2.1 % відмов. За надання адміністративних послуг у  2018 році до міського бюджету надійшло 14,1 мільйонів гривень від жителів Кременчука  2,1 мільйони гривень –  від жителів інших регіонів.

Міський голова Віталій Малецький подякував  всім працівниками Центру надання адміністративних послуг за гарну роботу. Він зазначив, що завдяки наполегливій праці та злагодженій команді працівників кременчуцький ЦНАП сьогодні є одним із кращих в Україні. До Центру надання адміністративних послуг Кременчука  за послугами  сьогодні звертаються не тільки жителі міста, а й з прилеглих до Кременчука районів, приїжджають переймати досвід з інших міст країни.  

2018 рік для кременчуцького ЦНАП був знаковим – було відкрито відділення на Молодіжному та введено в експлуатацію будівлю на вул. Гагаріна, де не тільки для відвідувачів Центру надання адміністративних послуг, а й для працівників створили належні умови для праці. У планах на рік 2019 – відкриття відділення ЦНАП на Раківці у приміщенні колишнього кінотеатру «Ювілейний». За словами міського голови Віталія Малецького, завдяки цьому набагато більше жителів правобережжя зможуть отримувати адміністративні послуги за місцем проживання. Крім того, це  дасть можливість розширити приміщення крюківського відділення ЦНАП, яке наразі знаходиться у приміщенні Крюківської районної адміністрації. Керівник міста побажав подальших успіхів  працівникам  Департаменту «ЦНАП у Кременчуці»  та вручив їм  Грамоти  за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків.