Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі реалізують проект зі стерилізації безпритульних собак

У грудні минулого року сесію Гадяцької міської ради затверджено Програму регулювання безпритульних тварин гуманними методами на 2019-2020 роки, згідно з якою заплановано проводити вилов бродячих тварин, з подальшою їх  стерилізацією та щепленням від сказу на суму 63,0 тис.гривень.

Як розповіли у міській раді Гадяча, на придбання кліток для карантинного перетримання після проведеної стерилізації з міського бюджету виділять 11,5 тис.гривень.

“Міське комунальне підприємство «Комунсервіс» спільно з Гадяцькою районною державною лікарнею ветеринарної медицини   працюють над проблемою бродячих собак у місті. Останнім часом ця співпраця вийшла на якісно новий рівень.

На сьогодні вже 11 безпритульних тварин привиті, стерилізовані та кліпсовані.  Дві тварини вже відпущені, а дев’ять проходять карантинне перетримання після проведеної стерилізації з подальшою вакцинацією від сказу,  яку проводить фахівець  ветеринарної лікарні”, – йдеться у повідомленні.

Гадяч — місто обласного значення в Полтавській області України, адміністративний центр Гадяцького району, але до його складу не входить. Резиденція багатьох Гетьманів України: Богдана Хмельницького, Івана Виговського, Івана Брюховецького та інших. Населення — 22,7 тис. осіб (2001). Історичне населене місце.