Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У березні на Полтавщині відбудеться контрольна перевірка стану цивільного захисту

У березні  відбудеться контрольна перевірка стану цивільного захисту області. Про це, 14 січня під час апаратної наради, повідомив начальник Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

«Цього року у березні відбудеться контрольна перевірка. Ті райони, які минулого року отримали зауваження та мали недоліки, перевірятимуть на їхнє усунення. Всі інші – перевірятимуть згідно з планом», – сказав Віктор Стеблянко.

Також начальник управління додав, що у минулому році  провели навчання та розробили всі документи у тих районах, де приймають евакуйоване населення. З системи оповіщення нині заведені оптоволоконні лінії до об’єктів цивільного захисту області, також вмонтована нова апаратура, і вони готові приймати місцеві системи оповіщення, які побудують на своїх територіях. У цьому напрямку краще працюють Горішні Плавні та Кобеляцький район.

«Значну роботу провели щодо захисних споруд. На реалізацію інженерно-технічного захисту в регіоні розробляється проектна документація як на об’єкти, так і на відповідні території. Щодо організації радіаційно-хімічного захисту суб’єктів господарювання визначили, пункти створені», – зазначив начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

З 12 по 22 березня 2018 року проходила  комплексна перевірки стану цивільного захисту, під час якої було складено відповідні акти.  Райони ознайомились з недоліками та отримали загальну оцінку цивільного захисту населення. Зокрема відзначили з кращого боку райони, які пройшли комплексну перевірку – Гадяцький та місто Гадяч, Кобеляцький та Пирятинський.