U-16: юнацька збірна України втратила шанси вийти до півфіналу Кубку розвитку

Підопічні Олександра Петракова провели другий матч на Кубку розвитку. Суперником збірної України U-16 була команда Словаччини U-17, яка в першому турі обіграла литовців. Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

З початку зустрічі на рік старші словаки захопили ініціативу, у той час як українці сподівалися на контратаки. Правда, попереду в наших хлопців мало що виходило. А от суперник, навпаки, продемонстрував чудову реалізацію, забивши м’ячі на 14-й та 19-й хвилинах.

Після перерви українці активізувалися, кілька разів небезпечно пробили по воротах. Найреальніший шанс відзначитися на 72-й хвилині мав Махиня, проте півзахиснику трохи не вистачило влучності. У підсумку — 0:2. Ця поразка закрила для синьо-жовтих дорогу до півфіналу.