Ви тут:
Суспільство Україна 

Триває проект “Голоси героїв”: українцям пропонують обрати кращу книгу про війну

На сайті проекту “Голоси героїв” розпочато голосування за найулюбленіші книжки, написані захисниками України з початку війни на Сході.

“Це можливість залучення широкої аудиторії задля відвертої розмови про все, що відбулося за ці п’ять років на Сході України. Це змога відкрити Україні нових авторів та популяризувати книги на військову тематику. Це сигнал того, що суспільство не забуває ні про війну, ні про тих, хто захищає наш спокій”, – повідомляють організатори.

«Голоси Героїв» — народний рейтинг книг про війну, написаних безпосередніми учасниками бойових дій. Зі всіх книжок, що були надруковані за роки війни, за допомогою експертів і опитування читачів відібрали 20 найпопулярніших.

“Складний вибір, адже кожна така книга – більше, ніж просто звична художня література. В кожній з них – унікальний досвід, спогади і обставини, що змінюють навіки”.

 

До списку потрапили книги Бориса Гуменюка “100 новел про війну”, Романа Зіненка “Іловайський щоденник”, збірка “14 друзів хунти” та ін. 

Протягом двох тижнів, з 23 січня по 6 лютого 2019 року кожен охочий має право обрати три найулюбленіші книжки з Топ-20.

Переможці рейтингу отримають цінні призи та відзнаки під час XX ювілейної церемонії Всеукраїнського конкурсу «Книжка Року», що відбудеться 8 лютого у Києві.