Ви тут:
Суспільство Україна 

Томос про автокефалію виставлять у Софії Київській

Томос про автокефалію об’єднаної Православної церкви України виставлять у трапезному храмі Софійського собору (Малій Софії) 7 січня. Усі охочі зможуть його побачити після того, як предстоятель помісної церкви Епіфаній відслужить різдвяну літургію.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці Православної церкви України.  

Різдвяне Богослужіння митрополита Епіфанія розпочнеться о 10:00 7 січня. Його транслюватимуть на UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура.У спільній молитві запланована участь Президента України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України, членів Кабінету Міністрів України, української інтелігенції, капеланів та волонтерів. 

“Знаковість та історичність цього богослужіння полягатиме в тому, що в цей день український народ відзначатиме не лише спасительну подію народження у світ Богонемовляти, але й відродження та утвердження єдиної помісної Української Православної Церкви”.

Варто додати, що у церкві попереджають, що вхід до головного собору Святої Софії буде обмежений під час літургії. Однак молитву транслюватимуть на екрані на Софійській площі.

Після богослужіння Томос виставлять у Малій Софії, де кожен зможе його побачити в будь-який день з 8:00 до 18:00. Вхід до трапезного храму буде вільний.