Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Студенти Полтавського осередку УАЛ заколядували у Президента

19 січня студенти Української академії лідерства в Полтаві завітали з колядою до Адміністрації президента України. Попередньо відвідавши Харків, Авдіївку, Слов’янськ, та Полтаву, заколядувавши в близько 40 локаціях, серед яких лікарні, Міністерство освіти, лінія фронту, торгові центри та площі міст. Студенти завершили вертеп-марафон у президента України Петра Порошенка.

«Різдво, свято Василя та Водохреща — це той час коли наш народ пов’язує надія змін на краще. І я глибоко переконаний, що Академія лідерства, полтавський осередок і інші, є тими запоруками змін на краще», — сказав Петро Порошенко після вертепу студентів .

Він також відмітив традицію академії вертепувати на Сході.

«Для мене особливо зворушливо, що ви почали вертепували не з Києва, а з лінії зіткнення, для того щоб нагадати тим, хто пройшов страшне впродовж війни, в тому числі й дітям, як важливо тримати разом Україну», — завершив зустріч президент 

Довідка: Українська Академія Лідерства — 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають в осередках Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.