Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Спецпризначенці батальйону “Полтава” відбули на схід України (ФОТО)

Ввечері, 8 січня, на плацу Головного управління поліції Полтавщини відбулись урочисті проводи бійців батальйону “Полтава” у відрядження на Схід України. Про це йдеться на офіційному сайті ГУ НП в Полтавській області.

Заступник командира батальйону “Полтава” Сергій Сапа наголосив, що для багатьох із бійців кількість службових відряджень до Луганщини перейшла вже відмітку “за двадцять”.

Заступник керівника поліції області Володимир Абрамов підкреслив, що завдання залишаються незмінними – захист прав і свобод громадян, протидія злочинності, підтримання правопорядку і безпеки у місці дислокації, а також на блок-постах.

Голова Хорольської Райдержадміністрації Лариса Звірко, не зважаючи на негоду, приїхала особисто подякувати хлопцям від імені жителів району “за кожен новий день”, можливість прокидатися, спокійно працювати та навчатися.

Очільниця громади зауважила, що жителі району, органи влади і меценати Хорольщини з 2014 року підтримують тісні стосунки з поліцейськими – допомагають продуктовими наборами, одягом та іншими необхідними речами.

А нещодавно, за підтримки органів влади Хорольщини та меценатів, вдалося випустити книгу Віталія Запеки “Батальйон ПОЛТАВА: роки війни”, що містить фото автора та його короткі розповіді про події на Сході. Незабаром ця праця віднайде почесне місце серед експонатів історичного музею Хорольського краю.

Звертаючись до бійців, Лариса Звірко побажала: “Щоб не лютували морози і хуртовини. Щоб не брала Вас ніяка хвороба, обминала ворожа куля. А ми всі чекатимемо вас тут, молитимемось за вас і добру справу, яку ви робите для нас усіх”.