Ви тут:
Суспільство Україна 

Сьогодні в Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав вісім разів

Сьогодні, 16 січня, на території Міністерства оборони України відбувся ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, на знак подяки та данини шани воїнам, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на сході України.

На щоденному ранковому церемоніалі були присутні родичі загиблих Українських героїв, керівництво Міноборони та Генерального штабу, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

Сьогодні, 16 січня, Дзвін Пам’яті пролунав вісім разів.

Цього дня внаслідок російської збройної агресії перестали битися серця мужніх захисників України.

В цей день 2015 року загинули: капітан 1 рангу Олефіренко Юрій Борисович, старший сержант Штанський Микола Миколайович, старші солдати Олефір Олександр Павлович та Тигнян Володимир Олександрович, солдати Босий Олександр Любомирович, Каракула Віталій Олександрович, Слобоженко Сергій Володимирович та Суслопаров Олександр Олександрович.

Присутні поклали квіти до Стели Пам’яті.