Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Різдвяне містечко у Полтаві відвідали понад п’ять тисяч людей

За два дні Різдвяне містечко в ОЦЕВУМі відвідали більше 5 тисяч полтавців. Присутнім пропонували перенестися на дві тисячі років у минуле, щоб на власні очі побачити та відчути атмосферу народження Ісуса Христа у Віфлеємі.

Перед брамою Віфлеєму, на подвір’ї ОЦЕВУМу, гостей зустрічають пастухи зі своїми отарами. Кожні 15 хвилин янголи повідомляють їм благу звістку про народження Ісуса.

Усередині містечка насамперед доведеться внести себе в реєстр, адже у Віфлеємі, за наказом царя, відбувається перепис населення.

На вулицях відтвореного міста можна зустріти римських вояків, жебраків і майстрів більше десятка стародавніх ремесел: гончарства, плетіння кошиків, парфумерії, виготовлення запашних спецій, малювання тощо. Фахівці не лише охоче поділяться своїми знаннями, а й допоможуть самостійно виготовити сувеніри на згадку про різдвяний Віфлеєм.

Як і два тисячоліття тому, у закутку хліву радіють новонародженому Ісусу Марія та Йосип. А в залі показують історію народження Ісуса в форматі лаконічної та змістовної вистави.

Загалом «Ніч у Віфлеємі» – це понад 10 інтерактивних локацій, 200 волонтерів, 150 спеціально створених костюмів. Такі фестивалі традиційні для США; в Україні різдвяне містечко організували вперше. Ідея втілена в життя стараннями церкви «Хліб життя», ГО «Місія Милосердя та Справедливості» й української діаспори в США.

Текст, фото спільноти церкви «Хліб життя»