Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники закликають полтавців дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті

Аби зменшити кількість пожеж в приватному житловому секторі, запобігти травмуванню та загибелі громадян під час надзвичайних подій, фахівці Служби порятунку «101» щодня проводять профілактичні бесіди з мешканцями Полтавської області.

Так, сьогодні рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в містах Полтава, Хорол, а днями раніше поспілкувалися з жителями Решетилівського, Новосанжарського та Чорнухинського районів. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Співробітники ДСНС наголошували на важливості дотримання правил пожежної безпеки. Рятувальники радили слідкувати за станом та справністю електромережі, а у разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски тощо. Також, не залишати малолітніх дітей без нагляду та не дозволяти їм бавитися сірниками. Намагатися уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності. Не палити у ліжку та дбати про стан опалення в помешканні та не використовувати старі чи несправні обігрівачі.

– Пам’ятайте, що при виникненні пожежі необхідно негайно викликати вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!