Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники нагадують полтавцям правила безпеки при зберіганні та використанні піротехнічних виробів

З метою попередження виникнення надзвичайних подій та травмування людей під час святкування Різдвяних свят, співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області продовжують проводити профілактичні бесіди з громадянами щодо дотримання правил безпеки при використанні піротехнічної продукції.

Так, 2-4 січня фахівці Служби порятунку «101» провели агітаційно-профілактичні рейди у містах Полтава, Гадяч, Глобине та смт Котельва. Під час спілкування рятувальники нагадали мешканцям населених пунктів правила пожежної безпеки при зберіганні та використанні піротехнічних виробів.

Фахівці ДСНС радили зберігати піротехнічні вироби на значній відстані від нагрівальних приладів, у закритому, сухому, прохолодному місці, що часто провітрюється. Не допускати відкритого вогню в приміщенні, де зберігаються вироби. Рятувальники наголошували, що піротехнічні вироби бояться вологи – це може позначитися на їх роботі, якщо ж піротехнічні вироби відсиріли – категорично заборонено сушити їх на батареях та печах. Їх можна відновити шляхом зберігання протягом кількох днів у сухому теплому приміщенні. Заборонено спалювати піротехніку у багатті! Не розбирати та не піддавати їх механічним впливам, зберігати піротехнічні вироби у недоступному для дітей місці, не палити, працюючи з піротехнікою. Також, не можна працювати з піротехнічними виробами у нетверезому стані, використовувати піротехнічні засоби, тільки відповідно до інструкції і за призначенням!

Аби громадяни не забували важливі правила безпеки, фахівці Служби вручали тематичні листівки та пам’ятки. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.