Ви тут:
Спорт Суспільство 

Провідна українська тенісистка успішно стартувала на Australian Open

Еліна Світоліна у двох сетах переграла швейцарку Вікторію Голубич.

У першому сеті в українки погано йшла перша подача – всього 46% при двох ейсах і двох подвійних помилках, однак надалі ситуація виправилася — 6:1.

Як повідомляє sport.ua, у другій партії Світоліна продовжила виграшну серію ще на два гейми і повела з брейком. На подачі Еліна більше не відчувала проблем і постійно нав’язувала суперниці боротьбу на прийомі. У сьомому геймі вдалося зачепити ще один брейкпоінт і реалізувати його з першого разу. Потрійний матчбол у восьмому геймі був реалізований з останньої спроби — 6:2.

Відкритий чемпіонат Австралії є найбільшим тенісним турніром Австралії. Цей чемпіонат є першим в серії турнірів Великого шолома в календарному році — відбувається в січні в Мельбурні, другому місті Австралії. Турнір проводиться з 1905.

Ігри відбуваються в Мельбурнському парку, побудованому в 1988 спеціально для цього турніру. Мельбурн-парк має 24 корти розміщенні на 20 га. Корти мають хардове покриття. Дві найбільші арени мають висувні дахи (Арена Рода Лейвера (14 820 місць) і Водафон-Арена (10000 місць). У 2006 ігри турніру відвідали 624 785 глядачів протягом 2 тижнів турніру.