Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на триденну дискусію щодо майбутнього Полтавщини

Із 8 по 10 лютого 2019р. на базі ДОЦ «Миргородський» (с. студентська республіка,новини полтавщини,

Олефірівка, Миргородський р-н) проходитиме триденна інтелектуальна дискусія на тему «Прогресивні способи громадянської солідарності на Полтавщині».

Про це повідомила менеджерка проекту Руслана Писаренко.

Прогрес в Україні можливий за умови наявності надлишку соціальної енергії, передусім у молодіжному середовищі. Роздроблення суспільства за різними ознаками, ділення на «правильних» і «неправильних» швидкими темпами руйнує державу і не дає зрушити з місця реальним процесам розвитку. Головна задача проекту – визначення нових способів об’єднання людей навколо важливих проблем задля модернізації рідного краю та України, – йдеться у повідомленні.

Учасниками дискусії можуть стати активні полтавці, незалежно від віку, статі, посад, статків, політичних позицій, ґендерів, релігійних уподобань, мови, національності, культури, звичаїв і соціального статусу.

Запрошуються до участі громадянські активісти, експерти, освітяни, науковці, працівники культури, полтавські політики і політологи, студенти, депутати місцевих рад, журналісти, посадові особи органів державної влади й місцевого самоврядування та усі прогресивні громадян.

Дискусія відбувається у рамках проекту VIII «Зимова Студреспубліка» за підтримки управлінь у справах сім`ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавської облдержадміністрації.

Зареєструватися можна до 3 лютого включно за посиланням http://online.studrespublika.com/. Компетентна комісія проводить відбір 40 учасників. За додатковою інформацією звертатися до менеджерки проекту Руслани Писаренко: 066 313 80 31, sr_poltava@ukr.net.