Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавських старшокласників запрошують стати “Агентами змін”

Учнів 8-10 класів з усієї України запрошують взяти участь у 7-й Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» спільно з НЦ “Мала Академія Наук України”.

Школа проходитиме у Києві в чотири етапи (по три дні у березні, травні, жовтні та листопаді). Для учасників передбачені домашні завдання та консультації в режимі оn-line. Проект реалізується НЦ “Мала Академія Наук України” спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Агенти змін” і Центром “Ейдос”.

“Для участі у школі необхідно до 16 лютого 2019 року (дедлайн – 23:59): заповнити всі поля анкети за посиланням http://bit.ly/anketa_agenty2019, прочитати звернення про свободу та відповідальність від Ініціативної групи «Першого грудня» за посиланням http://bit.ly/slovoprosvobodu; переглянути відеокліп “Queen” (Live Aid 1985) – Is This The World We Created? http://bit.ly/videoQueen; написати есе на 400-500 слів на тему: «Шлях до свободи: який він?» та надіслати на електронну адресу scakyiv@gmail.com”.

Участь у школі безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами за рахунок НЦ “МАНУ”.

Додаткова інформація за електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: 068 712 92 06 (Олена, логістичні та організаційні питання) або 096 706 29 43 Катерина у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).