Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники опановують європейський досвід з порятунку постраждалих внаслідок різних надзвичайних подій

28-29 січня представники Шотландської рятувальної організації «SERA» та Рятувальної організації Великобританії «UKRO» для співробітників пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України провели навчання з дій по наданню необхідної першочергової допомоги постраждалим.

Слід зазначити, що практична частина занять проводилася за допомогою спецобладнання, яке іноземні колеги привезли до Полтави у якості гуманітарної допомоги, інформує прес-служба ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Рятувальники Полтавщини вдосконалили знання та на практиці відпрацювали деблокування постраждалих внаслідок умовної дорожньо-транспортної пригоди, дії з надання домедичної допомоги потерпілим з різними видами травм.

Також, співробітники ДСНС ознайомилися з європейським досвідом порятунку людей із сильно задимленого середовища за допомогою апаратів захисту органів дихання та за допомогою висувної драбини порятунку постраждалих з третього поверху.

Крім того, іноземні гості розповіли співробітникам Служби порятунку «101» тактико-технічні характеристики пожежних автомобілів, що незабаром стануть у оперативний розрахунок підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України.

Читайте також: Полтава отримала пожежні автомобілі з Шотландії (ВІДЕО)