Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Полтавські правоохоронці затримали керівника ДП “Донецький облавтодор” під час одержання “відкату”

Оперативники Управління захисту економіки в Полтавській області зібрали матеріали протиправної діяльності групи осіб, які налагодили систему отримання “відкатів” від комерційних фірм. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

За даним фактом прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці встановили, що між товариством та Державним підприємством “Донецький облавтодор” було укладено договір на поставку бітуму на загальну суму 5 мільйонів гривень. В подальшому керівник державного підприємства висунув директору комерційної структури вимогу щодо проведення з ним розрахунків за виконані по договору роботи.

Так, підприємець повинен надати керівнику держпідприємства 350 тисяч гривень “відкату” за перерахування коштів за поставлену продукцію.

Правоохоронці задокументували декілька фактів одержання фігурантами неправомірної вигоди. За вказівкою директора Державного підприємства “Донецький облавтодор” кошти повинні були віддати його підлеглим.

“У Краматорську оперативники затримали підозрюваного. Загалом посадовець одержав 300 тисяч гривень хабара. Кошти вилучені. Проводяться слідчі дії. Вирішується питання затримання посадовця в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України”, – йдеться у повідомленні.