Ви тут:
Суспільство 

Під забороною небезпека: YouTube серйозно оновив свої правила завантаження відео

Відтепер відео з небезпечними розіграшами та челленджі (відео зі специфічним вчинком, автор якого закликає аудиторію повторити його і записати своє відео) заборонені.

За інформацією ain.ua, згідно з роз’ясненням сервісу, мова йде про челлендж начебто Bird Box Challenge і Tide Pod challenge, тобто активності, які можуть привести до смерті або небезпеки для здоров’я.

Що ж стосується розіграшів, тут також забороняється контент, який може бути небезпечним або призвести до фізичних травм.

«Ми не дозволяємо пранки, які змушують жертв повірити, що вони – в серйозної фізичної небезпеки, наприклад, коли автори відео вламуються в чийсь будинок або роблять вигляд, що стріляють в проїжджаючу повз машину», – пояснює адміністрація YouTube.

Також заборонені пранки, які можуть викликати серйозний емоційний стрес у дітей (наприклад, повідомлення про смерть одного з батьків або про те, що дитину кинули).

Користувачам дається два місяці – протягом цього періоду відео, що порушують правила, будуть видалятися без покарання. Після цього періоду при виявленні подібних відео акаунт може отримати страйк.