Ви тут:
Суспільство Україна 

Петро Порошенко оголосив, що візьме участь у президентських виборах

Петро Порошенко нарешті розв’язав інтригу і заявив: боротиметься за президентство вдруге. І має чітке бачення стратегії розвитку країни. Наступ проти бідності та корупції, оздоровлення економіки за рахунок розвитку агропромислового комплексу, IT, машинобудування, інфраструктури, логістики і туризму.

Про це він повідомив на форумі “Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом”.

Перелічені п’ять стратегічних пріоритетів дадуть потужний поштовх нашій економіці. Під них можна залучити мільярди доларів інвестицій. Їхня реалізація створить десятки тисяч малих підприємств, сотні тисяч робочих місць з достойною оплатою і знизить рівень робочої еміграції українців. Ця формула дасть перспективу місту й селу, кожній громаді. Вона наповнить державний та місцеві бюджети, дасть можливість підвищувати зарплати бюджетникам, пенсії, соціальні виплати.

Порошенко підкреслив – гордий тим, що пережив зі своїм народом найважчі удари останніх років. І тим, що зміг разом зі своєю командою здійснити раніше неймовірні мрії: здобути асоціацію, безвіз, відродити армію, встояти перед наступом і не дати Росії захопити Україну. На найближчі роки – виклики ще масштабніші, заявив Глава держави. Саме тому прийняв рішення кандидувати.

“Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями українців спонукали мене прийняти рішення кандидувати ще раз на посаду Президента України. Прошу у виборців мандата на те, щоб гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції, нашої незалежності. Щоб відновити територіальну цілісність країни і принести вигідний Україні мир. Щоб завершити побудову сильної успішної держави, здатної забезпечити порядок, добробут і безпеку кожного українця”.

Підтримати Петра Порошенка у його виборі прийшла уся його команда.

Витягнути кожного українця із кремлівських застінків – одна з найважливіших задач для Президента, підкреслила Ірина Геращенко. І під силу вона лише тому, хто не зламається перед Путіним. Ми маємо сьогодні батальон кандидатів – але тут треба мати хребет, треба мати розум і треба мати серце. Інші кандидати Були дезертирами в кущах, вони сховалися і лише критикували.

А чітке і остаточне «ні» можливе лише за умови, коли Україна стане повноцінним членом Північно-Атлантичного Альянсу. Екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен також заявив про свою підтримку чинному Президенту.

“За вашого лідерством Україна продемонструвала, що свобода переможе. Україна пройшла довгий шлях з тих важких днів 2014 року. Економіку врятовано від колапсу. Відновлено боротьбу з корупцією. Реформовано армію. Інтеграція з ЄС пішла вперед. Співпраця із США та НАТО сильна як ніколи. Ці реформи під керівництвом Президента Порошенка відірвали Україну від небезпечної спадщини – радянської та пост-радянської спадщини”.

Україна незворотно відривається від радянщини. І яскраве свідчення тому – оновлена армія, тисячі військовослужбовців якої за останні роки пройшли підготовку з інструкторами НАТО і отримали сотні одиниць нової бойової техніки за стандартами Альянсу.

“Справжній мир обов’язково настане на нашій землі. Гарантувати його може тільки боєздатна армія, і вона день за днем ставатиме сильнішою. Протягом найближчих п’яти років нашою пріоритетною справою залишиться зміцнення Збройних Сил, їхня модернізація та оснащення новітніми зразками зброї та військової техніки. Місія нашого покоління, заявив Петро Порошенко – довести до успішного завершення побудову міцної української держави – як свідчення того, що мільйони жертв в ім’я свободи України не були марними”, – заявив Петро Порошенко.