Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Оприлюднили графік руху міського автобусу у Гадячі

Стали відомі зупинки, схема, маршруту та графік руху міського автобусу “Залізнична станція – КСП “Зелений гай”.

Про це інформує Гадяч News.

№ з/п Зупиночні пункти 1-й рейс 2-й рейс 3-й рейс 4-й рейс 5-й рейс 6-й рейс
1 АТП-15337 6.30 10.45 14.30
2 Терцентр 6.32 10.47 14.32 16.36
2 Малий круг 6.35 10.50 14.35 16.40
3 Залізнична станція 6.40 7.45 10.55 14.40 16.45
4 Вовча 6.42 7.46 10.57 14.42 16.47
5 Лохвицька 6.43 7.48 10.58 14.43 16.48
6 Автостанція №1 6.45 7.49 11.00 14.45 16.50
7 4 Школа 6.47 7.51 11.02 14.47 16.52
8 Тельмана 6.49 7.55 11.05 14.50 16.55
9 Дружби 6.51 8.00 11.08 14.52 16.57
10 Лікарня 6.55 8.12 11.12 14.55 17.00 18.20
11 Пошта 6.56 8.13 11.14 14.57 17.02 18.21
12 Сарський 6.58 8.17 11.17 14.58 17.03 18.22
13 Лісництво 6.59 8.18 11.19 14.59 17.04 18.23
14 Аграрний ліцей 7.01 8.19 11.21 15.01 17.06 18.24
15 Заяр 7.02 8.22 11.22 15.05 17.07 18.25
16 Дитячий будинок 7.03 8.23 11.23 15.07 17.08 18.26
17 Електростанція 7.04 8.24 11.24 15.08 17.09 18.30
18 КСП «Зелений гай» 7.05 8.25 11.25 15.10 17.10 18.35
19 КСП «Зелений гай» 7.20 8.25 11.30 15.15 17.20 18.40
20 Акація 7.21 8.26 11.31 15.16 17.21 18.41
21 Електростанція 7.22 8.27 11.32 15.17 17.22 18.42
22 Дитячий будинок 7.24 8.29 11.34 15.19 17.24 18.43
23 Заяр 7.26 8.31 11.35 15.21 17.26 18.45
24 Аграрний ліцей 7.30 8.35 11.36 15.22 17.27 18.46
25 Лісництво 7.31 8.37 11.37 15.23 17.28 18.47
26 Драгоманова 7.32 8.40 11.40 15.25 17.30
27 Соборна 7.34 8.45 11.45 15.30 17.35
28 Терцентр 7.37 8.50 11.50 15.35 17.40 18.50
29 Малий Круг 7.40 17.42 18.52
30 Автостанція №1 8.55
31 Залізнична станція 7.42 17:45 18.54
32 АТП-15337 8.57 11.55 18.00 18.55