Ви тут:
Суспільство Україна 

На «Українському радіо» пообіцяли до 15 січня надіслати призи всім переможцям радіодиктанту національної єдності

Про це повідомляє «Детектор медіа».

«Переможці отримають свої  подарунки посилками по “Укрпошті”. Кожна посилка включає в себе персональне наповнення, у тому числі сертифікат із запрошенням відвідати екскурсію у телецентрі “Олівець” протягом року. На сертифікаті зазначено контакти для реєстрації на екскурсію»,  – сказала представниця департаменту організаційної роботи.

За її словами, більша половина посилок уже направлена.

«Максимальний термін, коли будуть направлені привітання, це 15 січня», – додала вона.

З переможцями, які надіслали радіодиктант електронною поштою і не вказали адреси, куди можна переслати посилку, зв’яжуться також до 15 січня. Під час акції радіодиктанту ведучі не вказували, що під час відправлення листів у конвертах чи електронних листів слід написати поштову адресу, у зв’язку з цим частина переможців цього не зробили. 

Представниця  департаменту організаційної роботи зазначила, що наразі немає статистики, що є переможці за межами України. 

17 грудня кураторка акції Аліна Акуленко в ефірі Першого каналу «Українського радіо» підбила підсумки ХVIII радіодиктанту національної єдності.  На сайті «Українського радіо» було оголошено 311 переможців радіодиктанту національної єдності у 2018 році. Серед є частина людей, які переслали радіодиктанти електронною поштою, не вказавши даних. Також є  переможець, який надіслав електронного листа з Німеччини (місто Юліх). І ще переможцем  стала Інна з Криму, яка надіслала електронного листа, на сьогодні «Укрпошта» на території Криму не працює.  

Паперові та електронні листи з текстом радіодиктанту надійшли з Донецька, Криму, з Великої Британії, ПАР, ОАЕ, Туреччини, Німеччини, Молодови, Іспанії, Італії, Чорногорії, Франції, Лівану, Білорусі, Австралії, Польщі, США та Китаю.