Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині взяли під варту підозрюваного у зґвалтуванні 18-річної дівчини

У середу, 30 січня, Полтавський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора на рішення Октябрського районного суду Полтави змінивши підозрюваному у зґвалтуванні 18-річної дівчини запобіжний захід з домашнього арешту на тримання під вартою. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Прокурор, відповідно до ч. 2 ст. 27 КПК України, клопотав в суді щодо проведення закритого судового засідання.

Злочин 41-річний чоловік вчинив через 2 тижні після звільнення з місць позбавлення волі. Скориставшись відсутністю людей у вагоні приміського потягу зловмисник пограбував дівчину, наказав вийти з ним на наступній зупинці, де в подальшому зґвалтував.

“Прокуратурою Полтавської області чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 152 (зґвалтування, вчинене повторно) КК України. Органи прокуратури, враховуючи особу підозрюваного, а також рецидив злочину, наполягали на взяття останнього під варту, втім судом обрано зловмиснику домашній арешт. Прокуратурою в суді апеляційної інстанції надано докази, що підозрюваний порушив умови режиму домашнього арешту”, – йдеться у повідомленні.