Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Глобинщині відкрили два оновлені медичні заклади

Кінець 2018 року в Глобинській ОТГ позначився двома знаменними подіями, яких з нетерпінням чекали жителі Опришківської та Бабичівської сільських громад, а також жителі навколишніх сіл. Тут відбулося урочисте відкриття оновлених закладів первинної медицини – амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Опришках та фельдшерсько-акушерського пункту  в селі Устимівці.

Цій події передували місяці напруженої праці будівельників, які не лише провели капітальні ремонти та реконструкції приміщень, але й впровадили високотехнологічне системне обладнання системи опалення, каналізації та освітлення. 

Новий відроджений медичний заклад в Опришках  відповідає європейським медичним стандартам, наголосили під час урочистого відкриття. Усі присутні відвідали медичний заклад та могли переконатися в тих зручних та сучасних комфортних умовах,  які створені для відвідувачів амбулаторії.

Цього ж дня було урочисто відкрито і фельдшерсько-акушерський пункт в с. Устимівці Бабичівського сільського старостату. Тут теж створені чудові сучасні комфортні умови для надання первинної медичної допомоги жителями с. Устимівки та навколишніх сіл.