Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

На фасаді Кременчуцького льотного коледжу встановили меморіальну дошку загиблому на Сході Дмитрові Мовчану (ВІДЕО)

Пам’ять про подвиг загиблого героя АТО кременчужанина, льотчика-штурмана Дмитра Мовчана увічнена в пам’ятній дошці, яку відкрили на фасаді льотного коледжу Національного авіаційного університету. 

Капітан Збройних Сил України, льотчик-штурман Дмитро Мовчан із перших днів бойових дій за цілісність і незалежність України на сході нашої країни. У 2015 році в одному з боїв він отримав поранення. Після лікування та реабілітації знову повернувся на службу до 16-ої вертолітної бригади.  26 березня 2017 року загинув під час виконання службових обов’язків разом із іншими членами екіпажу вертольоту поблизу села Малинівка Слов`янського району Донецької області.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність та високий професіоналізм, виявлені під час виконання військового обов’язку нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Ім’я Дмитра Мовчана занесене до Книги пошани Полтавської області.

Меморіальні дошки Дмитру Мовчану також будуть встановлені на фасаді ліцею №30 і Вищого професійного училища №7, де свого часу теж навчався земляк.