Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Диканщині безробітних навчали ефективно вести сільське господарство

Навчальний семінар для безробітних жителів села «Ефективне ведення сільського господарства» провели в Диканській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості. Поспілкуватися з представниками ТОВ «Полтавська обласна дорадча служба» Оленою Дубиною та Василем Дуткою прийшло 22 людей, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні.

Спеціалісти-аграрії розповіли про додаткові можливості для розвитку індивідуальних домогосподарств, поліпшення якості життя в сільській місцевості, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Олена Дубина детально зупинилася на питанні вирощування пряних та овочевих нішових культур, які використовуються як найрізноманітніші харчові та ароматичні добавки до їжі та наголосила на неабиякій користі вживання цих рослин для організму. Також рекомендувала звернути увагу на вирощування цих культур, бо це непоганий додатковий заробіток для жителів села, а збут даної продукції не є проблемою. В свою чергу Василь Мирославович дав поради по захисту городу і саду від шкідників, чим дуже зацікавив присутніх – адже всі селяни займаються городництвом і садівництвом. Активне спілкування, запитання, інтерес людей свідчить про актуальність такої тематики і формату зустрічей для жителів села.