Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На АвтоКрАЗі створили для військових повнопривідне шасі

«АвтоКрАЗ» у перші дні року відвантажив замовнику нове повнопривідне шасі КрАЗ-7634НЕ колісної формули 8х8.

Як розповіли на підприємстві, самохідне шасі вантажопідйомністю 27 т, призначене для монтажу важкого спецобладнання. Від своїх попередників воно відрізняється більш потужним – 460 к.с., двигуном і автоматичною коробкою передач, максимальний крутний момент якої розрахований на 2500 Н / м. Таке агрегатування спільно з прохідної трансмісією дозволяє реалізувати високі тягово-динамічні характеристики автомобіля. Також на вимогу замовника вихлопна система розміщена між 1 і 2 мостами з вихлопом на праву сторону по ходу руху автомобіля, а замість двох паливних баків прямокутної форми по 350 л встановлені два по 165 л круглого перерізу.

“Автомобіль, з компонувальною схемою «кабіна перед двигуном», має монтажну довжину рами 8080 мм, зовнішній мінімальний габаритний радіус повороту – 14 м. Шасі має першу і другу керовані осі, всі мости — ведучі”, – йдеться у повідомленні.

Кабіна – з високими ергономічними показниками, має низьку посадку – 2800 мм (для порівняння: в КрАЗ-7140Н6 (8х6) – 3170 мм), яка дозволяє зручно розташовувати над дахом кабіни різний спецобладнання.

поширити новину: