Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мінприроди затвердить керівників національного парку та ботанічного саду на Полтавщині

У Мінприроди відбудеться новий етап конкурсного відбору керівників до трьох нацпарків та одного ботсаду. Конкурсна комісія розглянула на відповідність умовам конкурсу документи, які надійшли у місячний термін від кандидатів на вакантні посади директорів НПП «Голосіївський», «Нижньосульський», «Нижньодністровський», а також Хорольського ботанічного саду.

Конкурсний відбір до згаданих установ відбуватиметься протягом 15-16 січня.

Документом передбачено, що керівником об’єкту природного заповідного фонду може бути особа, яка здобула  вищу екологічну, біологічну або географічну освіту. Крім того повинен мати стаж роботи за напрямком керівника нижчого рівня не менше трьох років та володіє державною мовою.  

Під час конкурсного відбору кандидати мають скласти профільні тести, вирішити  ситуаційні практичне  завдання, а також представити у вигляді презентації план майбутнього розвитку установи природно-заповідного фонду. Засідання конкурсної комісії  транслюватиметься у режимі он-лайн на каналі Мінприроди в youtube та офіційній сторінці Мінприроди у Facebook. 

За результатами розгляду пакетів документів, наданих кандидатами, Комісія ухвалила рішення допустити до участі у конкурсному відборі Свіколкіна Валерія Миколайовича, Сіренка Олександра Васильовича, Погорільського Андрія Миколайовича – на посаду директора НПП «Нижньосульський»; Красовського Володимира Васильовича – на посаду керівника Хорольського ботанічного саду.