Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мер Миргорода Сергій Соломаха відзвітував перед жителями мікрорайону “Спортивний”

Міський голова Сергій Соломаха зустрівся з жителями мікрорайону “Спортивний” в рамках річного звіту. Про зроблене у цьому мікрорайоні, проблеми, які турбують жителів та шляхи їх вирішення, йшлося в конструктивній розмові влади і громади.

Підсумовуючи роботу ради мікрорайону у 2018 році, голова Олександр Залєський та секретар Валентина Позичайло розповіли, чим жили в минулому році та озвучили питання, як потребують вирішення. Так у 2018 році у напрямку ремонту вулиць, тротуарів проведено щебеневу підсипку вул. Лазоренка, пров. І. Українця, В. Древаля. Виконано грейдерування та щебеневу підсипку вулиці Зоріної, частини вулиці Троїцької, частини вулиці Комишнянської, грейдерування провулку Тичини. Зроблено капітальний ремонт вулиць Зінчаші та Троїцької. За зверненням ради мікрорайону та мешканців установлено дорожні знаки обмеження швидкості, повідомили у Миргородській міськраді.

Також було продовжено реконструкційні роботи на стадіоні, будівництво велодоріжок, відкрито амбулаторію сімейної медицини, Центр надання адміністративних послуг.

У співпраці з міськими комунальними службами мікрорайон узяв активну участь у двомісячнику благоустрою та озелененню. З допомогою відділу культури та доброчинців було проведено низку вітальних святкових акцій та заходів. На організаційні заходи у 2018 році раді мікрорайону було виділено 14 тис. грн.

У ході діалогу жителі порушували різні питання. Вони стосувалися розчищення та ремонту доріг, можливого весняного паводку та підтоплення, руху громадського транспорту, субсидіювання. На всі питання міський голова Сергій Соломаха, його заступники та керівники структурних підрозділів надали роз’яснення.