Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Матеріали шостого тому Полтавської енциклопедії “Полтавіка” виклали для завантаження

31 книга електронного видання “Авторські матеріали для шостого тому “Полтавіки” – “Полтавської Енциклопедії” доступна для завантаження на сайті Полатвського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Це електронне видання подає історико-краєзнавчі розвідки освітян області в авторській редакції для шостого тому “Освіта і наука” “ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії”, частина з яких вже опублікована у Книзі 1: А – К шостого тому“Освіта і наука” “Полтавіки” – “Полтавської Енциклопедії”, яка нещодавно вийшла з друку та отримала гран-прі ХІІ обласного щорічного конкурсу “Краща книга Полтавщини” 2018 року.

Більше 1500 статей, енциклопедичних довідок зібрані й узагальнені в хмарному сховищі загальним обсягом понад 10 Гб текстових і фотоматеріалів.

“Публікуючи різні за якістю, стилем розвідок про історію шкіл, біографії учнів і учителів, інших закладів освіти та освітян, які були (будуть) відредаговані, скорочені у друкованому виданні “Полтавіки”, ми прагнули зберегти кожний рядок вчительської праці й кожне фото, які, звичайно, не всі зможуть увійти до енциклопедії, яка, на жаль, вийшла, мізерним накладом”, – йдеться у повідомленні.

Підкреслюють і відмінність між друкованим та електронним виданнями. У друкованому статті розташовані за алфавітом (книга 1: А – К); у електронному, окрім цього, кожна з 31 книг присвячена історії освіти окремого району (міста, ОТГ) області.