“Кременчук” у видовищному матчі програв “Білому Барсу” (ВІДЕО)

Полтавські вболівальники хокею стали свідками 9 закинутих шайб.

Заключний матч 28 туру Української хокейної ліги — Парі-Матч став одним з найрезультативніших загалом у чемпіонаті. Як розповіли у Федерації хокею України, свій статус колектив Олександра Савицького підтверджував два періоди. Упевнена гра вилилася в комфортну перевагу – три забиті голи і один пропущений максимально наближали кременчужан до чергової перемоги.

Але підопічні Костянтина Буценка продемонстрували справжній характер і волю до перемоги. Програючи 0:3, «барси» змогли провести чотири результативні атаки і шокувати арену «Айсберг». В середині третього періоду господарі відновили паритет, зробивши рахунок рівним 4:4. Здавалося, хокеїсти «Кременчука» дотиснуть свого опонента, але замість цього за хвилину до сирени пропустили в п’ятий раз. Богдан Арабов скористався шансом і подарував «Білому Барсу» першу перемогу в сезоні над командами з верхньої трійки – 5:4.