Ви тут:
Прес-релізи Суспільство Україна 

Компанія DowDuPont визнана найкращим місцем роботи в сфері агрохімії та насінництва у 2018 році

Компанія отримала найвищу кількість балів згідно з рейтингом, складеним Latifundist.com та Korn Ferry

КИЇВ, Україна, 8 січня 2019 року – За результатами 2018 року компанія DowDuPont очолила рейтинг кращих працедавців сільськогосподарської галузі України в сегменті «Агрохімія та насінництво» компаній категорії В2В.

Рейтинг складено за ініціативою медіа групи Latifundist.com разом з міжнародною консалтинговою компанією Korn Ferry, що займається дослідженням ринку праці вже 11 років. В опитуванні, яке проводиться другий рік поспіль, взяли участь 15 компаній, робітники яких анонімно оцінювали своїх роботодавців по 100-бальній шкалі. Оцінювання проводилось за такими критеріями як тренінги та освіта, баланс роботи та особистого життя, можливість кар`єрного розвитку, внутрішнє середовище та корпоративна культура, ефективність управління та інноваційність.

Компанія DowDuPont, Сільськогосподарський підрозділ якої майже рік тому отримав назву Corteva Agriscience™, зайняла першу сходинку в рейтингу за результатами 2018 року. У своєму становленні в якості незалежної компанії, що має відбутися у червні поточного року, Corteva Agriscience™ сфокусована на тому, щоб правильно вибудувати корпоративну культуру, яка дозволяє команді разом працювати на результат.

«Для нашої команди це визнання є дуже значущим, адже 2018-ий став першим роком, коли ми, колишні співробітники окремних компаній Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту та DuPont Pioneer, об’єдналися під дахом Corteva Agriscience™ та почали нову історію. Наша подорож принесла багато змін, і ця відзнака підтвердила, що ми рухаємось у вірному напрямку. Наша команда є дійсно міцною завдяки спільному баченню та призначенню збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток наступних поколінь», – сказав Сергій Харін, Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont.

В новій компанії продовжується створення корпоративної культури, що базується на принципах взаємоповаги, гідності, рішучості, співпраці, заохочення нових ідей та безпеки. В цілому, глобально, в Компанії працюють понад 20 000 професіоналів в більш ніж 130 країнах, пропонуючи найкращі рішення для кожного регіону світу. Український підрозділ Corteva Agriscience™ об’єднує понад 200 фахівців комерційного офісу в м. Київ, науково-дослідницького центру в с. Любарці та виробничого комплексу в с. Стасі. Об’єднана українська команда представлена співробітниками бізнесів Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту та DuPont Pioneer, та побудована за засадах забезпечення рівних прав та можливостей всім членам команди.

Про Corteva Agriscience, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont

Corteva Agriscience, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (NYSE: DWDP), має стати публічною незалежною компанією, коли попередньо оголошений процес роз’єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Corteva Agriscience™ забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Encirca®, нещодавно представлений Brevant™ Seeds, а також удостоєні нагород продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо. Більше інформації можна знайти на сайті www.corteva.com.

Слідкуйте за Corteva Agriscience™ на FacebookInstagram, LinkedIn, Twitter та YouTube.  

# # #

08/01/19

Всі назви продуктів позначені ™, або ® є зареєстрованими торговими марками DowDuPont.