Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Головним тренером боксерської збірної України може стати полтавець

Олександр Хижняк – старший розглядається на вакантне місце керманича національної збірної.

За інформацією sport.ua, перша гучна відставка року в українському спорті трапилася в аматорському боксі – пост наставника чоловічої національної збірної залишив Дмитро Сосновський.

Він очолював збірну України на протязі 14 років. На цей час припав період виступу “золотої” команди на чолі з Василем Ломаченко, Олександром Усиком та Олександром Гвоздиком.

Ця команда двічі ставала кращою в Європі, раз – найкращою в світі, а на трьох Олімпійських іграх підопічні Сосновського виграли 7 медалей, в тому числі 5 на Олімпіаді в Лондоні.

Ім’я нового головного тренера чоловічої збірної буде відомо найближчим часом. На цю посаду розглядаються кандидатури Леоніда Лоївського, Олександра Поліщука, а також полтавця Олександра Хижняка-старшого.

Старший Хижняк став відомий після успіху сина. Олександр Хижняк – молодший  — український боксер-любитель. Чемпіон світу (2017), чемпіон Європи (2017), чемпіон світу серед молоді (2012), бронзовий призер Європейських ігор (2015), призер чемпіонату Європи серед молоді, чемпіон України (2016).