Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Головну роль у сьомій частині “Місії нездійсненної” може зіграти Генрі Кавілл

Актор Генрі Кавілл, який знявся у фільмі “Місія нездійсненна 6: Фолаут”, може повернутися до своєї ролі в черговому продовженні франшизи. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє The Hollywood Reporter, інформує 112.ua.

Згідно з інформацією, повернення агента Вокера входить у плани режисера Крістофера Маккуоррі. Він також нібито збирається знову запросити Алека Болдуіна, який грав роль керівника загону Ітана Ганта.

Наскільки ця інформація відповідає дійсності, поки не відомо.

Для зйомок у шостій частині “Місії нездійсненної” Генрі Кавілл відростив вуса, які за умовами контракту він не мав права збривати. Але в цей самий час актора покликали на додаткові зйомки фільму “Ліга справедливості”, де він грав Супермена. У зв’язку з цим студія Warner Brothers, яка відповідає за виробництво “Ліги справедливості”, була змушена витратити 25 мільйонів доларів на те, щоб за допомогою комп’ютерної графіки видалити рослинність з обличчя Кавілла. По закінченні зйомок Кавілл збрив знамениті вуса, які до того часу вже стали “мемом”.

“Генрі Кавілла затвердили на роль Геральта в майбутній екранізації циклу романів польського письменника Анджея Сапковського “Відьмак” від Netflix. Вже опубліковано перші кадри з актором в образі Відьмака. Якщо графіки двох фільмів знову співпадуть, чи не доведеться стримінговому сервісу також платити мільйони за “стирання вусів”. Режисер Крістофер Маккуоррі зніме дві нові частини “Місії нездійсненної” з Томом Крузом”, – йдеться у повідомленні.