Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Генпрокуратура здобула чергові докази фінансування РФ тероризму на території Луганської області

Управління з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях, Генпрокуратури України, в ході досудового розслідування кримінального провадження за фактами порушення з боку ЗС Російської Федерації, а також підпорядкованих їм терористичних організацій “ЛНР”, “ДНР” законів та звичаїв війни, вкотре процесуальним шляхом задокументувало факти участі та фінансування Російською Федерацією тероризму на тимчасово окупованій території Луганської області. Про це інформує прес-служба Генпрокуратури України.

Так, у зруйнованій будівлі в селі Троїцьке Попаснянського району Луганської області, де ймовірно, дислокувалися або яку використовували як укриття під час бойового зіткнення, представники терористичної організації “ЛНР” правоохоронці виявили бронежилет російського виробництва, що перебуває на озброєнні Збройних Сил Російської Федерації.

“Маркування внутрішньої частини бронежилету свідчить про приналежність власника цього бронежилету до 331 гвардійського парашутно-десантного Костромського полку, що входить до складу 98 повітряно-десантної дивізії Західного військового округу Збройних Сил Російської Федерації. Здобуті докази буде використано у справах проти Російської Федерації в міжнародних судових інстанціях”, – йдеться у повідомленні.