Футзал: збірна України в товариському матчі обіграла чехів

У рамках підготовки до основного раунду відбору до ЧС-2020 синьо-жовті на виїзді обіграли команду Чехії. Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

Якщо в першому спарингу наші футзалісти поступилися з рахунком 0:4, то цього разу взяли реванш.

На 5-й хвилині зустрічі Україну вивів уперед Петро Шотурма з “Продексіму”, реалізувавши “побачення” з голкіпером, а за 10 хвилин ударом зі своєї половини майданчика перевагу гостей подвоїв Сергій Малишко з білоруського “БЧ”.

У другому таймі зі штрафного відзначився гравець “Урагану” Микола Микитюк, на що чехи відповіли двома голами. Кінцівка поєдинку вийшла напруженою, оскільки обидві команди мали по п’ять фолів. Остаточний рахунок на останній хвилині встановив Олександр Педяш зі столичного “ХІТу”, відправивши м’яч у порожні ворота чехів.

Чехія — Україна — 2:4 (0:2)

Голи: Сайдлер (33), Внук (37) — Шотурма (5), Малишко (15), Микитюк (22), Педяш (40).