Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Екс-начальника Зіньківського відділу з питань призначення та перерахунку пенсій визнали винним у корупції

Завдяки прокуратурі Полтавської області, екс-начальника Зіньківського відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Гадяцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області визнали винним та покарали за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Установлено, що колишній начальник Зіньківського  відділу з питань  призначення та перерахунку пенсій Гадяцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не подав декларацію у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

Завдяки прокуратурі, вказану особу визнано винною у вчинені адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу.

Робота на вказаному напрямі триває.