Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Чиновниця вимагала хабар за підбір дитини для усиновлення

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі начальницю однієї з районних служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що чиновниця вимагала від харківʼянки три тисячі доларів США за сприяння їй у підборі немовляти та винесення позитивного висновку для усиновлення нею дитини.

Правоохоронці затримали начальницю служби згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у робочому кабінеті після отримання обумовленої суми хабара у гривневому еквіваленті ‒ вісімдесяти чотирьох тисяч гривень.

“Слідчими Управління СБУ в Харківській області у межах розпочатого кримінального провадження вирішується питання щодо повідомлення чиновниці про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії. Операція з викриття зловмисниці проводилася під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області”, – йдеться у повідомленні.