Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Антимонопольний комітет розпочав справу проти КП “Полтававодоканал”

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету розпочало розгляд справи щодо порушення конкурентного законодавства на ринку централізованого постачання холодної води з боку КП “ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ”. Наразі триває розгляд справи. Про це повідомили на сайті відділення АМКУ.

“Адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 11 січня 2019 року, прийнято розпорядження про початок розгляду справи за ознаками порушення в діях комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50 та частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку централізованого постачання холодної води, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку”, – йдеться у повідомленні.

Порушення КП ПОР «Полтававодоканал» конкурентного законодавства полягає у невиконанні рекомендацій територіального відділення №66/3-рк/к від 07.06.2018 року, за якими суб’єкт господарювання повинен був припинити стягнення коштів за прийняття на абонентський облік засобів обліку холодної води із споживачів (населення) послуги з централізованого постачання холодної води, не передбаченого чинним законодавством та здійснити перерахунки споживачам (населенню), з яких стягувалась така плата, за період з 1 січня 2016 по поточний період 2018 року.