«Ворскла» у чемпіонаті України завершила рік перемогою (ВІДЕО)

Команда Василя Сачка успішно з’їздила до Одеси.

Перед грою полтавці виглядали явними фаворитами навіть незважаючи на невдачі останніх тижнів та виліт з Ліги Європи. У Полтави була перевага у одному з головних компонентів – стабільності складу, який у чемпіонаті досить непогано показує себе у матчах з командами нижчого рівня. У останньому матчі саме таким був «Чорноморець».

Єдиний м’яч у зустрічі глядачі, які цього вечора завітали на стадіон, побачили вже на 4-й хвилині. Це Олександр Чижов замкнув передачу одноклубника ударом в ближній кут – 1:0.

До кінця поєдинку особливо пам’ятних моментів так і не вдалося створити жодній з команд. Слід лише виділити дальній удар Коваля на 9-й хвилині – кіпер гостей Шуст перевів м’яч на кутовий.

У 2018 році на полтавців ще очікує матч з лісабонським «Спортингом» у Лізі Європи, який, щоправда вже нічого не вирішує. Наступний рік «зелено-білі» розпочнуть у лютому вдома з «Карпатами».