Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Ведучий тревел-шоу “Орел і Решка” у Полтаві полежав у ложці біля галушок, читав книжки у Корпусному парку та приміряв костюм шведської армії (ВІДЕО)

У YouTube з’явився 4-й випуск нової програми “Вдома краще”, який створили автор відомого тревел-шоу “Орел і Решка”, що присвячений Полтаві.

Ведучий Євгеній Сінельніков разом з оператором поговорили з полтавцям, які місця краще відвідати у Полтаві туристу, який ніколи раніше тут не був. Таким чином, він побував на Білій Альтанці, біля пам’ятнику галушці, де полежав у ложці поруч з мискою галушок, завітав до садиби Котляревського. Почитав безкоштовно книги у Корпусному парку, відвідав Краєзнавчий музей та музей Полтавської битви. В останньому можна сфотографуватись в історичному костюмі – він обрав шведський.

“Полтавці соромляться свого міста замість того, щоб ним пишатися. А пишатися є чим. Гарний, доглянутий, багато історичних місць. Так, він тихий, але в цьому його фішка. Це місто для тогго, щоб сісти на пішохідній вулиці і попити кави, або взяти книгу і почитати її у парку. Просто розслабитися від міськоїх метушні. Полтавці, поки ви не полюбите своє місто, як його зможе полюити турист? Якщо хочемо, щоб туризм в Україні розвивався, ми самі повинні подорожувати”, – зазначив наприкінці програми ведучий.