Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

В Головному управлінні ДФС у Полтавській області представили нового першого заступника керівника

Відповідно до Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, затвердженого постановою КМ Української РСР від 29 липня 1991 року №114, пункту 7 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою КМУ від 21 травня 2014 року №236, наказом в.о. голови ДФС України Олександра Власова з 5-го грудня 2018 року на посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС у Полтавській області, який здійснює координацію діяльності підрозділів податкової міліції, призначено майора податкової міліції Олега Іванюту.

Нового керівника представив трудовому колективу начальник Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, побажавши йому наснаги у виконанні поставлених завдань, успіхів у реалізації професійних задумів та злагодженої роботи колективу.

Після представлення, новопризначений перший заступник начальника ГУ ДФС в області провів робочу нараду із керівним складом податкової міліції.

Іванюта Олег Петрович народився у 1984 році у с. Ординці Погребищенського району Вінницької області. У 2005 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство». У податкових органах із 2010 року. Проходив службу в підрозділах податкової міліції м. Києва, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, Головного управління ДФС у Сумській області. З 5 грудня 2018 року – перший заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області.