Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пришибській ОТГ відбулося засідання Ради регіонального розвитку

Відбулося засідання Ради регіонального розвитку Пришибської об’єднаної територіальної громади. Учасники зібрання розглянули питання щодо виконання рекомендацій, визначених протокольним рішенням за результатами четвертого засідання Ради регіонального розвитку від 27.11.2018 року під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Зокрема, зосередили увагу на питаннях щодо підвищення якості й доступності медичних послуг для населення Пришибської ОТГ, впровадження на території сільської ради системи телемедицини. Стосовно зазначених питань інформувала директор КНП «Центр ПМСД Пришибської сільської ради» Носенко В.О. Також розглянули актуальні питання освітньої галузі: оздоровлення й відпочинку дітей, удосконалення інклюзивного навчання шляхом укладення договору про співпрацю з Омельницьким ІРЦ. Про особливості розвитку освітньої галузі в громаді розповіла директор Пришибської ЗОШ I-III ступенів Полобок Л.В. Про це повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Особливу увагу на засіданні Ради зосередили на питанні формування Плану перспективного розвитку Пришибської ОТГ на 2019-2021 роки. Обговорили інфраструктурні проекти, які будуть внесені до перспективного плану.