Ви тут:
Суспільство 

У Полтаві пройшов перший благодійний забіг з Миколаєм

Сьогодні у Корпусному парку Полтави відбувся благодійний «Забіг з Миколаєм», мета якого зробити Полтаву найдобрішим містом України, залучивши містян не тільки до спорту, а й до благочинності.


Забіг із Миколаєм у Полтаві відбувся вперше у рамках платформи “Миколай у місті”, що об’єднує низку передсвяткових ініціатив у місті. Його провели у три етапи для різних вікових категорій: дітей до 8 років, з 8 до 14 років та дорослий марафон на 4 км. Разом з бігунами цю дистанцію особисто подолав й головний герой свята. Всі учасники отримали сертифікати помічників Святого Миколая.
Як розповів ментор Української академії лідерства Святослав Келим-Золотайко, під час акції вдалося зібрати 13 тис. 625 грн.


Ці кошти витратять на підвищення комфортності дітей, які перебувають в онкогематологічному відділенні Полтавської міської дитячої лікарні. Зокрема, планують придбати шафи та безкаркасні крісла. Щоб мати необхідну суму, кошти збиратимуть й під час відкриття Будиночку Святого Миколая 16 грудня. Також до цієї акції долучилися дві місцеві кав’ярні, які продають каву, частина вартості якої йде до скарбнички волонтерів.