Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві продовжують спороджувати головну ялинку міста, а відкриють її – у День Святого Миколая

Сьогодні, під час апаратної наради у Полтавській міській раді, обговорили під час апаратної наради питання щодо підготовки до Нового Року.

Зокрема, в.о. начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько повідомив, що нині ведеться активна робота з підприємцями з питань підготовки територій до святкового періоду, утримання їх в належному стані. Про це повідомили у міській раді.

Начальник управління містобудування та архітектури Микола Шевельов доповів, що було проведено низку нарад за участю структурних підрозділів виконкому та комунальних підприємств. Управлінням розроблена схема розміщення об’єктів новорічного ярмарку на вул. Соборності, поруч з театром Гоголя.

Доповіли під час наради і про питання спорудження новорічної конструкції на Театральній Площі. Начальник КП «Міськсвітло» Роман Кікоть розповів, що уже встановлена опора для ялинки і сьогодні будуть продовжені роботи з її спордуження. Відкриття новорічної ялинки заплановано на 19 грудня.

Окрім того, завершені роботи зі встановлення новорічної ілюмінації на території міста. Гірлянди, які були в неналежному стані – демонтували та замінили на нові.

Нагадаємо, що цьогоріч буде повністю змінена конструкція новорічної ялинки, а серед прикрас – нові світлові 3D іграшки

Цьогорічна ялинка у Шевченківському районі Полтави складатиметься з 3-х секцій

У Київському районі Полтави до новорічних свят готуватимуть дві ялинки